#NaamPositieBondsnummer
1Daisy BisselingLiberoCKC0G2B
2Meike JanssenDiagonaalCKV1H08
3Lisa van den BrinkPasser-loper | SpelverdeelsterCKV1G83
4Evy WeijenbergMiddenCKV1G6Z
5Manon BotterblomMiddenCKV4F0H
6Renske DerksenDiagonaalCNN1B2R
7Tess RikkenPasser-loperCMK8V9T
8Anne GrootSpelverdeelsterCKS2X73
9Laurie BromMiddenCKV1G72
10Anne MilderPasser-loperCLF6J84
TrainersCoachesTrainingstijdenCompetitiedag
LubaLubaDonderdag
#TeamGPWV+-
1Switch'87 DS 3154010285
1Trivos DS 7154010068
3Labyellov DS 3000000
3Labyellov DS 4000000
3Nuovo DS 2000000
6VoCASA DS 10100468100
6Heyendaal DS 10100485102
Ikaros DS 4000000
WanneerWedstrijdenLocatie
07 October 19:30Tweestroom DS 3 - Switch'87 DS 4Sporthal Walburgen in Gendt
14 October 19:30Heyendaal DS 11 - Tweestroom DS 3Radboud Sportcentrum in Nijmegen
21 October 20:00Hexagon DS 1 - Tweestroom DS 3Sporthal Walburgen in Gendt
28 October 21:15Tweestroom DS 3 - Heyendaal DS 12Sporthal Walburgen in Gendt
11 November 21:15Tweestroom DS 3 - Touché DS 1Sporthal Walburgen in Gendt
18 November 21:30Trivos DS 6 - Tweestroom DS 3Sportcentrum Arcus in Wijchen
25 November 21:15Tweestroom DS 3 - Weekenders DS 3Sporthal Walburgen in Gendt
02 December 21:30Pegasus DS 9 - Tweestroom DS 3Ark van Oost in Nijmegen
09 December 19:30Tweestroom DS 3 - Pegasus DS 11Sporthal Walburgen in Gendt
DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.