Teaminformatie

Trainer: Lubba

Coach:

Trainingstijden: 

  • Dinsdag 19:00 – 21:00

Competitiedag: Donderdagavond

Teamindeling
Daisy Bisseling
Libero

Rugnummer: 1
Bondsnummer: CKC0G2B

Meike Janssen
Diagonaal

Rugnummer: 2
Bondsnummer: CKV1H08

Lisa van den Brink
Passer-loper | Spelverdeelster

Rugnummer: 3
Bondsnummer: CKV1G83

Evy Weijenberg
Midden

Rugnummer: 4
Bondsnummer: CKV1G6Z

Manon Botterblom
Midden

Rugnummer: 5
Bondsnummer: CKV4F0H

Renske Derksen
Diagonaal

Rugnummer: 6
Bondsnummer: CNN1B2R

Tess Rikken
Passer-loper

Rugnummer: 7
Bondsnummer: CMK8V9T

Anne Groot
Spelverdeelster

Rugnummer: 8
Bondsnummer: CKS2X73

Laurie Brom
Midden

Rugnummer: 9
Bondsnummer: CKV1G72

Anne Milder
Passer-loper

Rugnummer: 10
Bondsnummer: CLF6J84

#TeamGPWV+-
1Trivos DS 6731244681519
2Hexagon DS 1829249781656
3Heyendaal DS 129282314854792
4Touché DS 1727217660525
5Tweestroom DS 3726218699568
6Heyendaal DS 119262116839749
7Switch'87 DS 49171523813834
8Weekenders DS 310161428801981
9Boemerang Komeet DS 26141214534566
10Pegasus DS 119141226724877
11Kidang DS 889825628769
12Pegasus DS 998829707885
WanneerWedstrijdenLocatie
27 January 19:30Switch'87 DS 4 - Tweestroom DS 3De Duffelt in Millingen aan de rijn
03 February 21:15Tweestroom DS 3 - Heyendaal DS 11Sporthal Walburgen in Gendt
17 February 21:15Tweestroom DS 3 - Pegasus DS 9Sporthal Walburgen in Gendt
03 March 21:30Heyendaal DS 12 - Tweestroom DS 3Radboud Sportcentrum in Nijmegen
10 March 20:00Touché DS 1 - Tweestroom DS 3Trumele/D'n Hoender in Dreumel
17 March 19:30Tweestroom DS 3 - Trivos DS 6Sporthal Walburgen in Gendt
24 March 19:30Weekenders DS 3 - Tweestroom DS 3De Paulus in Winssen
31 March 21:30Pegasus DS 11 - Tweestroom DS 3Ark van Oost in Nijmegen
07 April 21:15Tweestroom DS 3 - Kidang DS 8Sporthal Walburgen in Gendt
DatumWedstrijdenResultatenSets
25 November 21:15Tweestroom DS 3 - Weekenders DS 34-025-4, 25-19, 25-12, 25-14
18 November 21:30Trivos DS 6 - Tweestroom DS 33-126-24, 25-23, 25-20, 20-25
11 November 21:15Tweestroom DS 3 - Touché DS 14-025-16, 25-20, 25-23, 25-10
28 October 21:15Tweestroom DS 3 - Heyendaal DS 123-125-14, 37-35, 25-23, 24-26
21 October 20:00Hexagon DS 1 - Tweestroom DS 33-218-25, 25-21, 25-20, 20-25, 15-12
14 October 19:30Heyendaal DS 11 - Tweestroom DS 31-317-25, 25-17, 22-25, 18-25
07 October 19:30Tweestroom DS 3 - Switch'87 DS 44-026-24, 25-13, 25-16, 25-18