#NaamPositieBondsnummer
1Daisy BisselingLiberoCKC0G2B
2Meike JanssenDiagonaalCKV1H08
3Lisa van den BrinkPasser-loper | SpelverdeelsterCKV1G83
4Evy WeijenbergMiddenCKV1G6Z
5Manon BotterblomMiddenCKV4F0H
6Renske DerksenDiagonaalCNN1B2R
7Tess RikkenPasser-loperCMK8V9T
8Anne GrootSpelverdeelsterCKS2X73
9Laurie BromMiddenCKV1G72
10Anne MilderPasser-loperCLF6J84
11Sanne van den BrinkPasser-loperCKV1G94
TrainersCoachesTrainingstijdenCompetitiedag
LubbaDinsdag: 19:30 - 21:00Donderdag
Donderdag: 19:30 - 21:00
#TeamGPWV+-
1Kidang DS 82971200142
2Trivos DS 714319472
3Pegasus DS 714319473
4Atalante DS 2143110190
5Trivos DS 6143110090
6Weekenders DS 3133210498
7Heyendaal DS 12122398104
8Touché DS 22226175200
9Tweestroom DS 3111390101
10Kidang DS 711137394
11Xanthos DS 311137294
12Pegasus DS 9100457100
WanneerWedstrijdenLocatie
26 September 16:30Kidang DS 7 - Tweestroom DS 3De Bongerd in Bemmel
01 October 21:15Tweestroom DS 3 - Touché DS 2Sporthal Walburgen in Gendt
08 October 21:30Trivos DS 6 - Tweestroom DS 3Sportcentrum Arcus in Wijchen
15 October 21:15Tweestroom DS 3 - Pegasus DS 7Sporthal Walburgen in Gendt
27 October 21:15Xanthos DS 3 - Tweestroom DS 3de Wanmolen in Zetten
07 November 16:00Kidang DS 8 - Tweestroom DS 3De Bongerd in Bemmel
12 November 21:15Tweestroom DS 3 - Weekenders DS 3Sporthal Walburgen in Gendt
19 November 19:30Trivos DS 7 - Tweestroom DS 3Sportcentrum Arcus in Wijchen
26 November 21:15Tweestroom DS 3 - Heyendaal DS 12Sporthal Walburgen in Gendt
10 December 21:30Pegasus DS 9 - Tweestroom DS 3Ark van Oost in Nijmegen
17 December 19:30Weekenders DS 3 - Tweestroom DS 3De Paulus in Winssen
14 January 21:15Tweestroom DS 3 - Kidang DS 7Sporthal Walburgen in Gendt
Voer een correcte RSS URL in. Error: [0]