#NaamPositieBondsnummer
1Ruth PlitscherPasser-loperCNW4L07
2Vera SluiterPasser-loperCJF0L44
3Inge KregtingPasser-loperCJZ7W4Q
4Vivian VernooijMiddenCJP2M09
5Sanne van TilPasser-loperCMF0X9A
6Kim DaalderMiddenCJQ4J8F
7Liza de WitMiddenCJP2M1Y
8Judith WissingPasser-loperCHR4G6N
9Anneloes Toonen-KappertCPP3D1A
TrainersCoachesTrainingstijdenCompetitiedag
ChrisDames 4Maandag: 19:30 - 21:00Donderdag
Donderdag: 19:30 - 21:00
#TeamGPWV+-
1Tweestroom DS 42971193118
2Ikaros DS 52862193142
3Trivos DS 82653178179
4Isala '77 DS 32654200185
5Tweestroom DS 5154010041
6Heyendaal DS 1314318674
7Atalante DS 314319683
8Boemerang Komeet DS 32336185203
9VoCASA DS 112226158183
10Pegasus DS 122226147194
11VoCASA DS 1011137893
12Pegasus DS 13200881200
WanneerWedstrijdenLocatie
01 October 21:15Tweestroom DS 4 - Heyendaal DS 13Sporthal Walburgen in Gendt
08 October 21:30VoCASA DS 11 - Tweestroom DS 4VoCASA-hal in Nijmegen
15 October 19:30Tweestroom DS 5 - Tweestroom DS 4Sporthal Walburgen in Gendt
29 October 19:30Tweestroom DS 4 - Pegasus DS 12Sporthal Walburgen in Gendt
05 November 19:30Trivos DS 8 - Tweestroom DS 4Sportcentrum Arcus in Wijchen
12 November 21:15Tweestroom DS 4 - Isala '77 DS 3Sporthal Walburgen in Gendt
19 November 21:30Boemerang Komeet DS 3 - Tweestroom DS 4De Heuvel in Druten
26 November 21:15Tweestroom DS 4 - Ikaros DS 5Sporthal Walburgen in Gendt
14 January 19:30Tweestroom DS 4 - VoCASA DS 10Sporthal Walburgen in Gendt
21 January 19:30Heyendaal DS 13 - Tweestroom DS 4Radboud Sportcentrum in Nijmegen
28 January 21:15Tweestroom DS 4 - VoCASA DS 11Sporthal Walburgen in Gendt
04 February 19:30Tweestroom DS 4 - Tweestroom DS 5Sporthal Walburgen in Gendt
DatumWedstrijdenResultatenSets
24 September 19:30VoCASA DS 10 - Tweestroom DS 41-325-18, 18-25, 22-25, 13-25
17 September 21:15Tweestroom DS 4 - Pegasus DS 134-025-9, 25-12, 25-6, 25-13