Teaminformatie

Trainer: Gert-Jan

Coach: Gert-Jan

Trainingstijden:

  • Maandag 19:30 – 21:00
  • Vrijdag 19:15 – 20:45 (even weken)

Competitiedag: Donderdagavond

Teamindeling
Nicky Kuster
Passer-loper
Rugnummer: 1
Bondsnummer: CFR6Q9A
Lieke van Gendt
Midden
Rugnummer: 2
Bondsnummer: CKV4F29
Yvonne Kersten
Midden
Rugnummer: 3
Bondsnummer: CJT5N7I
Annique Kerkman
Passer-loper
Rugnummer: 4
Bondsnummer: CFR4C9Q
Britt Janssen
Diagonaal
Rugnummer: 5
Bondsnummer: CLN9S2S
Hilde Wissing
Midden
Rugnummer: 8
Bondsnummer: CKK8P6K
Milou Rikken
Spelverdeelster
Rugnummer: 9
Bondsnummer: CFR6S6D
Sigrid van Schaijk
Libero
Rugnummer: 10
Bondsnummer: CFR4G1U

3-2 winst D1!

π•–π•Ÿ 𝕕𝕠𝕠𝕣𝕣𝕣𝕣𝕣… Trivos D4 kwam gisteravond bij ons op bezoek…

Lees meer
#TeamGPWV+-
1Kidang DS 29312513875778
2Trivos DS 48302510806670
3VoCASA DS 58292310766671
4Atalante DS 1727227678552
5Kidang DS 310272421973920
6D.V.O.L. DS 110242223927957
7Tweestroom DS 18191718729782
8Pegasus DS 57171515649680
9VoCASA DS 69171424800862
10AETOS DS 410161428861935
11Heyendaal DS 57121119604685
12Xanthos DS 196630676852
WanneerWedstrijdenLocatie
27 January 19:30Tweestroom DS 1 - Atalante DS 1Sporthal Walburgen in Gendt
03 February 19:30VoCASA DS 5 - Tweestroom DS 1VoCASA-hal in Nijmegen
10 February 21:30Pegasus DS 5 - Tweestroom DS 1Ark van Oost in Nijmegen
17 February 19:30Tweestroom DS 1 - D.V.O.L. DS 1Sporthal Walburgen in Gendt
03 March 20:00Tweestroom DS 1 - Pegasus DS 5Sporthal Walburgen in Gendt
10 March 20:30Kidang DS 2 - Tweestroom DS 1De Bongerd in Bemmel
17 March 19:30Tweestroom DS 1 - Kidang DS 3Sporthal Walburgen in Gendt
24 March 21:30Heyendaal DS 5 - Tweestroom DS 1Radboud Sportcentrum in Nijmegen
31 March 20:00Tweestroom DS 1 - VoCASA DS 6Sporthal Walburgen in Gendt
07 April 21:30Trivos DS 4 - Tweestroom DS 1Sportcentrum Arcus in Wijchen
14 April 20:00Tweestroom DS 1 - Heyendaal DS 5Sporthal Walburgen in Gendt
19 April 19:30Xanthos DS 1 - Tweestroom DS 1de Wanmolen in Zetten
DatumWedstrijdenResultatenSets
18 November 20:30Kidang DS 3 - Tweestroom DS 13-223-25, 25-15, 23-25, 25-23, 15-7
11 November 21:15Tweestroom DS 1 - Kidang DS 21-316-25, 25-21, 17-25, 25-27
04 November 19:30D.V.O.L. DS 1 - Tweestroom DS 13-125-16, 25-22, 23-25, 25-21
21 October 20:00Tweestroom DS 1 - Trivos DS 43-225-20, 25-22, 21-25, 13-25, 15-13
14 October 19:30Tweestroom DS 1 - VoCASA DS 50-420-25, 16-25, 18-25, 15-25
07 October 21:30Atalante DS 1 - Tweestroom DS 12-324-26, 25-20, 25-16, 24-26, 6-15
30 September 21:15Tweestroom DS 1 - Xanthos DS 13-125-22, 21-25, 25-20, 25-21
23 September 20:30AETOS DS 4 - Tweestroom DS 10-416-25, 22-25, 23-25, 17-25