#NaamPositieBondsnummer
1Annique KerkmanPasser-loperCFR4C9Q
2Britt JanssenDiagonaalCLN9S2S
3Nicky KusterPasser-loperCFR6Q9A
4Milou RikkenSpelverdeelsterCFR6S6D
5Hilde WissingMiddenCKK8P6K
6Sigrid van SchaijkLiberoCFR4G1U
7Lieke van GendtMiddenCKV4F29
8Aniek DerksenPasser-loperCJP2M2Z
9Chantal WillemsenMiddenCJG6Z4X
10Yvonne KerstenMiddenCJT5N7I
TrainerCoachTrainingstijdenCompetitiedag
GertJanGertJanMaandag: 19:30 - 21:00Donderdag
Donderdag 19:30 - 21:00
#TeamGPWV+-
1VoCASA DS 4415124365303
2Pegasus DS 4413117384321
3VoCASA DS 541099353373
4Swikaros DS 12971198135
5Atalante DS 13876284273
6Kidang DS 22763196181
7Heyendaal DS 53657235272
8Xanthos DS 11332104108
9Pegasus DS 32227181204
10Kidang DS 311138192
11D.V.O.L. DS 131111205298
12Tweestroom DS 1100474100
WanneerWedstrijdenLocatie
15 December 19:30Xanthos DS 1 - Tweestroom DS 1de Wanmolen in Zetten
07 January 21:15Tweestroom DS 1 - D.V.O.L. DS 1Sporthal Walburgen in Gendt
14 January 21:15Tweestroom DS 1 - Pegasus DS 4Sporthal Walburgen in Gendt
30 January 12:00VoCASA DS 4 - Tweestroom DS 1VoCASA-hal in Nijmegen
06 February 00:00Swikaros DS 1 - Tweestroom DS 1De Duffelt in Millingen aan de rijn
11 February 19:30Tweestroom DS 1 - Pegasus DS 3Sporthal Walburgen in Gendt
18 February 00:00Tweestroom DS 1 - Atalante DS 1Sporthal Walburgen in Gendt
26 February 20:00Kidang DS 3 - Tweestroom DS 1De Bongerd in Bemmel
04 March 21:15Tweestroom DS 1 - Kidang DS 2Sporthal Walburgen in Gendt
11 March 19:30VoCASA DS 5 - Tweestroom DS 1VoCASA-hal in Nijmegen
Meer verslagen
DatumWedstrijdenResultatenSets
26 November 21:15Tweestroom DS 1 - VoCASA DS 4Vervallen-
19 November 19:30D.V.O.L. DS 1 - Tweestroom DS 1Vervallen-
12 November 21:15Tweestroom DS 1 - VoCASA DS 5Vervallen-
07 November 14:00Kidang DS 2 - Tweestroom DS 1Vervallen-
31 October 18:45Pegasus DS 3 - Tweestroom DS 1Vervallen-
15 October 19:30Tweestroom DS 1 - Swikaros DS 1Vervallen-
01 October 21:15Tweestroom DS 1 - Heyendaal DS 50-423-25, 12-25, 23-25, 16-25