Contact

Functie / CommissieContactpersoonE-mail
VoorzitterChris van Bostelenvoorzitter@tweestroomsv.nl
SecretariaatRuth Plitschersecretariaat@tweestroomsv.nl
PenningmeesterDimitri Gaarenstroompenningmeester@tweestroomsv.nl
BoekhoudingDimitri Gaarenstroomboekhouding@tweestroomsv.nl
WedstrijdsecretariaatKiara van Cadsand (senioren)
Floor Walravens (aspiranten)
wedstrijdsecretariaat@tweestroomsv.nl
Scheidsrechters coördinatorNicky Kuster scheidsrechtercoördinator@tweestroomsv.nl
VertrouwenspersoonNicky Kustervcp@tweestroomsv.nl
PR
Sponsoring
Meike Janssen
Evy van Weijenberg
pr@tweestroomsv.nl
Werkgroep techniek en beheer
Teamindeling website
Harry Rensentc@tweestroomsv.nl
Werkgroep activiteitenTessa Wallenburgac@tweestroomsv.nl
LedenadministratieHilde Wissingledenadministratie@tweestroomsv.nl
WebsiteYannick Bolderyannick@tweestroomsv.nl