#NaamPositieBondsnummer
1Maartje BekkerMiddenCLM4X1A
2Mirelle BouwhuijzenPasser-loperCHD9Z34
3Maria EbbenPasser-loperCFR9C6E
4Agnes JanssenMiddenCFR6Y8X
5Marian RasingSpelverdeelsterCFR6V5L
6Judith TeunisseDiagonaalCLM4T07
7Sandra TillemansSpelverdeelsterCMC0T0C
8Liz HoogveldSpelverdeelsterCFR5D0Z
9Annelie MeeuwsenMiddenCMY7K1D
10Saskia MatersCJM3Z1N
TrainersCoachesTrainingstijdenCompetitiedag
?D5Maandag: 19:30 - 21:00Donderdag
#TeamGPWV+-
1Tweestroom DS 42971193118
2Ikaros DS 52862193142
3Trivos DS 82653178179
4Isala '77 DS 32654200185
5Tweestroom DS 5154010041
6Heyendaal DS 1314318674
7Atalante DS 314319683
8Boemerang Komeet DS 32336185203
9VoCASA DS 112226158183
10Pegasus DS 122226147194
11VoCASA DS 1011137893
12Pegasus DS 13200881200
WanneerWedstrijdenLocatie
01 October 19:30Tweestroom DS 5 - VoCASA DS 10Sporthal Walburgen in Gendt
08 October 19:30Heyendaal DS 13 - Tweestroom DS 5Radboud Sportcentrum in Nijmegen
15 October 19:30Tweestroom DS 5 - Tweestroom DS 4Sporthal Walburgen in Gendt
22 October 19:30Tweestroom DS 5 - Pegasus DS 13Sporthal Walburgen in Gendt
29 October 21:30VoCASA DS 11 - Tweestroom DS 5VoCASA-hal in Nijmegen
05 November 19:30Pegasus DS 12 - Tweestroom DS 5Ark van Oost in Nijmegen
12 November 19:30Tweestroom DS 5 - Trivos DS 8Sporthal Walburgen in Gendt
19 November 21:30Isala '77 DS 3 - Tweestroom DS 5De Rosmolen in Beneden-leeuwen
26 November 19:30Tweestroom DS 5 - Boemerang Komeet DS 3Sporthal Walburgen in Gendt
03 December 19:30Tweestroom DS 5 - Atalante DS 3Sporthal Walburgen in Gendt
10 December 19:15Ikaros DS 5 - Tweestroom DS 5Biga in Groesbeek
07 January 19:30Tweestroom DS 5 - Isala '77 DS 3Sporthal Walburgen in Gendt
DatumWedstrijdenResultatenSets
24 September 19:30Pegasus DS 13 - Tweestroom DS 50-412-25, 7-25, 13-25, 9-25