#NaamPositieBondsnummer
1Laura WismansCMF9K0Z
2Else BromCLJ5D34
3Jette PrickenCLS8J5Y
4Britt ScholtenCMK4Q3M
5Pam RoelofsCLS2H4V
5Kiki BekkerCMS8W3E
7Femme WannetCLV9S8M
8Sanne PetersCMQ8K5Y
9Meike WiecherinkCMH4W3J
10Lois EversCMC1V74
TrainersCoachesTrainingstijdenCompetitiedag
HildeJudtihMaandag: 18:30 - 19:30Zaterdag
JudithVrijdag: 17:45 - 19:15
#TeamGPWV+-
1Touché MA 1154010057
2Nuovo MA 114319978
3Trivos MA 22445188221
4Setash MA 2133211190
5Trivos MA 31223122110
6Kidang MA 1122390111
7Tweestroom MA 1000000
8Pegasus MA 3100457100
WanneerWedstrijdenLocatie
03 October 13:00Setash MA 2 - Tweestroom MA 1Brink in Huissen
10 October 10:00Tweestroom MA 1 - Trivos MA 3Sporthal Walburgen in Gendt
17 October 10:00Trivos MA 2 - Tweestroom MA 1Sportcentrum Arcus in Wijchen
14 November 10:00Tweestroom MA 1 - Kidang MA 1Sporthal Walburgen in Gendt
21 November 15:30Touché MA 1 - Tweestroom MA 1Trumele/D'n Hoender in Dreumel
28 November 12:15Pegasus MA 3 - Tweestroom MA 1Ark van Oost in Nijmegen
28 November 12:15Pegasus MA 3 - Tweestroom MA 1Ark van Oost in Nijmegen
12 December 10:00Tweestroom MA 1 - Nuovo MA 1Sporthal Walburgen in Gendt
DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.