#NaamPositieBondsnummer
1Floor WalravensMiddenCKX7H4C
2Tessa WallenburgSpelverdeelsterCFR6Y5U
3Wilma RikkenLiberoCFR3Z9M
4Lianne DerksenPasser-loperCKG8P9T
5Hilde van MeerendonkDiagonaalCHR7W4G
6Amber DerksenMiddenCKX5Z6O
7Kiara van CadsandPasser-loperCJR5M2U
8Isa LeemreiseDiagonaalCML8X09
9Jolien PintaMiddenCFR6X6S
10Fleur BolderPasser-loperCJR7W33
11Britt JansenMiddenCKK9C5J
TrainersCoachesTrainingstijdenCompetitiedag
LubbaDames 2Dinsdag: 21:00 - 22:30Donderdag
Donderdag: 21:00 - 22:30
#TeamGPWV+-
1Kidang DS 42763186176
2Trivos DS 4154010063
3Boemerang Komeet DS 114319877
4Tweestroom DS 214319782
5Isala '77 DS 214319583
6Ikaros DS 214319686
7Gemini DS 52445189183
8Heyendaal DS 611138696
9SSS DS 611138395
10Malden DS 111137798
11Pegasus DS 6100469100
12Heyendaal DS 8100463100
WanneerWedstrijdenLocatie
24 September 21:15Ikaros DS 2 - Tweestroom DS 2Biga in Groesbeek
01 October 19:30Tweestroom DS 2 - Heyendaal DS 8Sporthal Walburgen in Gendt
08 October 19:30Trivos DS 4 - Tweestroom DS 2Sportcentrum Arcus in Wijchen
15 October 19:30Tweestroom DS 2 - Heyendaal DS 6Sporthal Walburgen in Gendt
29 October 21:00SSS DS 6 - Tweestroom DS 2De Meerwaarde in Barneveld
07 November 16:00Kidang DS 4 - Tweestroom DS 2De Bongerd in Bemmel
12 November 19:30Tweestroom DS 2 - Malden DS 1Sporthal Walburgen in Gendt
19 November 19:45Isala '77 DS 2 - Tweestroom DS 2De Rosmolen in Beneden-leeuwen
26 November 19:30Tweestroom DS 2 - Boemerang Komeet DS 1Sporthal Walburgen in Gendt
03 December 19:30Tweestroom DS 2 - Ikaros DS 2Sporthal Walburgen in Gendt
10 December 19:30Pegasus DS 6 - Tweestroom DS 2Ark van Oost in Nijmegen
07 January 19:30Tweestroom DS 2 - Isala '77 DS 2Sporthal Walburgen in Gendt
Voer een correcte RSS URL in. Error: [0]