Teaminformatie

Trainer: Lubba

Coach: Wilma Rikken

Trainingstijden: 

  • Dinsdag 21:00 – 22:30
  • Vrijdag 19:15 – 20:45 (oneven weken)

Competitiedag: Donderdagavond

Teamindeling
Floor Walravens
Midden

Rugnummer: 1
Bondsnummer: CKX7H4C

Jolien Pinta
Midden
Rugnummer: 2
Bondsnummer: CFR6X6S
Tessa Wallenburg
Spelverdeelster
Rugnummer: 3
Bondsnummer: CFR6Y5U
Isa Leemreise
Diagonaal
Rugnummer: 5
Bondsnummer: CML8X09
Kiara van Cadsand
Passer-loper
Rugnummer: 7
Bondsnummer: CJR5M2U
Hilde van Meerendonk
Diagonaal
Rugnummer: 9
Bondsnummer: CHR7W4G
Wilma Rikken
Libero
Rugnummer: 10
Bondsnummer: CFR3Z9M
Fleur Bolder
Passer-loper
Rugnummer: 13
Bondsnummer: CJR7W33
Britt Jansen
Midden
Rugnummer: 14
Bondsnummer: CKK9C5J
Tamara Onnink
#TeamGPWV+-
1Weekenders DS 111524131096692
2Tweestroom DS 29292314817731
3Heyendaal DS 98171419668748
4Kidang DS 48151320690736
5Ikaros DS 17121220596713
6Heyendaal DS 8511911412443
7Volamie DS 179821582664
8Isala '77 DS 255416351485
WanneerWedstrijdenLocatie
27 January 21:15Ikaros DS 1 - Tweestroom DS 2Biga in Groesbeek
03 February 19:30Tweestroom DS 2 - Ikaros DS 1Sporthal Walburgen in Gendt
10 February 19:30Volamie DS 1 - Tweestroom DS 2Sportzaal De Klif in Nijmegen
17 February 19:30Tweestroom DS 2 - Heyendaal DS 9Sporthal Walburgen in Gendt
24 February 19:30Heyendaal DS 8 - Tweestroom DS 2Radboud Sportcentrum in Nijmegen
10 March 19:30Weekenders DS 1 - Tweestroom DS 2De Paulus in Winssen
17 March 19:30Tweestroom DS 2 - Isala '77 DS 2Sporthal Walburgen in Gendt
24 March 19:30Heyendaal DS 8 - Tweestroom DS 2Radboud Sportcentrum in Nijmegen
DatumWedstrijdenResultatenSets
25 November 19:30Tweestroom DS 2 - Weekenders DS 10-421-25, 8-25, 14-25, 14-25
18 November 21:30Heyendaal DS 9 - Tweestroom DS 21-325-20, 19-25, 15-25, 12-25
11 November 19:30Tweestroom DS 2 - Volamie DS 13-125-19, 25-16, 27-25, 15-25
05 November 20:00Kidang DS 4 - Tweestroom DS 21-312-25, 15-25, 24-26, 25-21
14 October 19:30Tweestroom DS 2 - Isala '77 DS 24-025-19, 25-14, 25-20, 25-15
07 October 19:30Weekenders DS 1 - Tweestroom DS 24-025-14, 25-21, 26-24, 25-19
30 September 19:30Tweestroom DS 2 - Heyendaal DS 94-025-15, 25-21, 25-15, 25-11
23 September 19:30Volamie DS 1 - Tweestroom DS 21-318-25, 19-25, 25-16, 14-25