WanneerWedstrijdenLocatie
03 December 21:15Tweestroom DS 1 - Atalante DS 1Sporthal Walburgen in Gendt
13 December 10:00Switch'87 N4 2 - Tweestroom N4 1De Bongerd in Bemmel
13 December 10:00Volamie N5 2 - Tweestroom N5 1De Bongerd in Bemmel
13 December 10:25Tweestroom N4 1 - Trivos N4 3De Bongerd in Bemmel
13 December 11:15Weekenders N4 1 - Tweestroom N4 1De Bongerd in Bemmel
13 December 11:15Tweestroom N5 1 - Touché N5 1De Bongerd in Bemmel
13 December 12:55Switch'87 N6 1 - Tweestroom N6 2De Bongerd in Bemmel
13 December 13:45Weekenders N6 1 - Tweestroom N6 2De Bongerd in Bemmel
15 December 19:30Xanthos DS 1 - Tweestroom DS 1de Wanmolen in Zetten
17 December 19:30Weekenders DS 3 - Tweestroom DS 3De Paulus in Winssen
07 January 19:30Tweestroom DS 2 - Isala '77 DS 2Sporthal Walburgen in Gendt
04 February 19:30Tweestroom HS 1 - Ikaros HS 1Sporthal Walburgen in Gendt
04 February 21:30Pegasus DS 7 - Tweestroom DS 3Ark van Oost in Nijmegen
06 February 15:00Heyendaal DS 6 - Tweestroom DS 2Radboud Sportcentrum in Nijmegen
11 February 19:30Tweestroom DS 1 - Pegasus DS 3Sporthal Walburgen in Gendt
11 February 19:30Tweestroom DS 2 - SSS DS 6Sporthal Walburgen in Gendt
11 February 21:15Tweestroom DS 3 - Xanthos DS 3Sporthal Walburgen in Gendt
11 February 21:15Kidang HS 3 - Tweestroom HS 1De Bongerd in Bemmel
11 February 21:30Pegasus DS 12 - Tweestroom DS 4Ark van Oost in Nijmegen
26 February 20:00Kidang DS 3 - Tweestroom DS 1De Bongerd in Bemmel
04 March 19:30Tweestroom DS 2 - Kidang DS 4Sporthal Walburgen in Gendt
04 March 19:30Tweestroom HS 1 - Weekenders HS 2Sporthal Walburgen in Gendt
04 March 21:15Tweestroom DS 1 - Kidang DS 2Sporthal Walburgen in Gendt
04 March 21:15Tweestroom DS 3 - Kidang DS 8Sporthal Walburgen in Gendt
04 March 21:15Tweestroom DS 4 - Trivos DS 8Sporthal Walburgen in Gendt
11 March 19:30VoCASA DS 5 - Tweestroom DS 1VoCASA-hal in Nijmegen
11 March 19:45Isala '77 DS 3 - Tweestroom DS 4De Rosmolen in Beneden-leeuwen
11 March 20:30Malden DS 1 - Tweestroom DS 2Sportcentrum Malden in Malden
11 March 21:15D.V.O.L. HS 1 - Tweestroom HS 1De Spil in Lent
18 March 19:30Tweestroom DS 4 - Boemerang Komeet DS 3Sporthal Walburgen in Gendt
18 March 19:30Tweestroom HS 1 - Boemerang Komeet HS 1Sporthal Walburgen in Gendt
18 March 21:15Tweestroom DS 1 - D.V.O.L. DS 1Sporthal Walburgen in Gendt
18 March 21:15Tweestroom DS 3 - Trivos DS 7Sporthal Walburgen in Gendt
25 March 19:15Ikaros DS 5 - Tweestroom DS 4Biga in Groesbeek
25 March 19:30Boemerang Komeet DS 1 - Tweestroom DS 2De Heuvel in Druten
25 March 19:30Volamie HS 1 - Tweestroom HS 1Sportzaal De Klif in Nijmegen
25 March 21:30Heyendaal DS 12 - Tweestroom DS 3Radboud Sportcentrum in Nijmegen
27 March 12:00VoCASA DS 4 - Tweestroom DS 1VoCASA-hal in Nijmegen
08 April 19:30Tweestroom DS 2 - Pegasus DS 6Sporthal Walburgen in Gendt
08 April 19:30Tweestroom HS 1 - Pegasus HS 6Sporthal Walburgen in Gendt
08 April 21:15Tweestroom DS 1 - Pegasus DS 4Sporthal Walburgen in Gendt
08 April 21:15Tweestroom DS 3 - Pegasus DS 9Sporthal Walburgen in Gendt
08 April 21:15Tweestroom DS 4 - Atalante DS 3Sporthal Walburgen in Gendt
DatumWedstrijdenResultatenSets
26 November 21:15Tweestroom DS 4 - Ikaros DS 5Vervallen-
26 November 21:15Tweestroom DS 3 - Heyendaal DS 12Vervallen-
26 November 21:15Tweestroom DS 1 - VoCASA DS 4Vervallen-
26 November 19:30Tweestroom DS 5 - Boemerang Komeet DS 3Vervallen-
26 November 19:30Tweestroom DS 2 - Boemerang Komeet DS 1Vervallen-
22 November 12:30Tweestroom N6 2 - VoCASA N6 2Vervallen-
22 November 11:15Tweestroom N4 1 - Isala '77 N4 2Vervallen-
19 November 21:30Boemerang Komeet DS 3 - Tweestroom DS 4Vervallen-
19 November 21:30Isala '77 DS 3 - Tweestroom DS 5Vervallen-
19 November 19:45Isala '77 DS 2 - Tweestroom DS 2Vervallen-
19 November 19:30Boemerang Komeet HS 1 - Tweestroom HS 1Vervallen-
19 November 19:30Trivos DS 7 - Tweestroom DS 3Vervallen-
19 November 19:30D.V.O.L. DS 1 - Tweestroom DS 1Vervallen-
12 November 21:15Tweestroom DS 4 - Isala '77 DS 3Vervallen-
12 November 21:15Tweestroom DS 3 - Weekenders DS 3Vervallen-
12 November 21:15Tweestroom DS 1 - VoCASA DS 5Vervallen-
12 November 19:30Tweestroom HS 1 - D.V.O.L. HS 1Vervallen-
12 November 19:30Tweestroom DS 5 - Trivos DS 8Vervallen-
12 November 19:30Tweestroom DS 2 - Malden DS 1Vervallen-
07 November 16:00Kidang DS 8 - Tweestroom DS 3Vervallen-
07 November 16:00Kidang DS 4 - Tweestroom DS 2Vervallen-
07 November 14:00Kidang DS 2 - Tweestroom DS 1Vervallen-
05 November 21:15Weekenders HS 2 - Tweestroom HS 1Vervallen-
05 November 19:30Pegasus DS 12 - Tweestroom DS 5Vervallen-
05 November 19:30Trivos DS 8 - Tweestroom DS 4Vervallen-
31 October 18:45Pegasus DS 3 - Tweestroom DS 1Vervallen-
29 October 21:30VoCASA DS 11 - Tweestroom DS 5Vervallen-
29 October 21:00SSS DS 6 - Tweestroom DS 2Vervallen-
29 October 19:30Tweestroom HS 1 - Kidang HS 3Vervallen-
29 October 19:30Tweestroom DS 4 - Pegasus DS 12Vervallen-
27 October 21:15Xanthos DS 3 - Tweestroom DS 3Vervallen-
22 October 19:30Tweestroom DS 5 - Pegasus DS 13Vervallen-
15 October 21:15Tweestroom DS 3 - Pegasus DS 7Vervallen-
15 October 19:30Tweestroom DS 5 - Tweestroom DS 4Vervallen-
15 October 19:30Tweestroom DS 5 - Tweestroom DS 4Vervallen-
15 October 19:30Tweestroom DS 2 - Heyendaal DS 6Vervallen-
15 October 19:30Tweestroom DS 1 - Swikaros DS 1Vervallen-
10 October 10:00Tweestroom MA 1 - Trivos MA 34-025-14, 26-24, 25-17, 25-18
10 October 10:00Tweestroom JB 2 - Isala '77 JB 10-415-25, 7-25, 8-25, 9-25
10 October 10:00Tweestroom JB 1 - Switch'87 JB 13-125-27, 25-22, 25-13, 25-12
08 October 21:30VoCASA DS 11 - Tweestroom DS 41-312-25, 16-25, 27-25, 19-25
08 October 21:30Trivos DS 6 - Tweestroom DS 30-410-25, 20-25, 20-25, 19-25
08 October 21:15Hexagon HS 1 - Tweestroom HS 13-225-16, 25-13, 23-25, 17-25, 15-13
08 October 19:30Heyendaal DS 13 - Tweestroom DS 5Vervallen-
08 October 19:30Trivos DS 4 - Tweestroom DS 23-124-26, 25-11, 25-22, 25-17
04 October 15:45Tweestroom N6 2 - SIOK N6 30-40-25, 0-25
04 October 15:45Weekenders N6 2 - Tweestroom N6 14-025-0, 25-0
04 October 15:20Tweestroom N6 2 - Switch'87 N6 10-420-22, 17-23
04 October 13:40Tweestroom N6 1 - Pegasus N6 30-40-25, 0-25
04 October 12:25Tweestroom N5 1 - Volamie N5 20-40-25, 0-25
04 October 12:00Tweestroom N5 1 - Pegasus N5 70-40-25, 0-25
04 October 10:45Trivos N4 3 - Tweestroom N4 12-219-7, 12-14
04 October 09:55Isala '77 N4 2 - Tweestroom N4 1Vervallen-
04 October 09:30Tweestroom N4 1 - Weekenders N4 10-45-21, 8-20
03 October 13:45Isala '77 JB 1 - Tweestroom JB 13-125-11, 25-17, 21-25, 25-19
03 October 13:00Setash MA 2 - Tweestroom MA 13-225-22, 25-22, 23-25, 23-25, 15-8
03 October 11:00Boemerang Komeet JB 1 - Tweestroom JB 23-125-15, 25-17, 25-14, 19-25
01 October 21:15Tweestroom DS 4 - Heyendaal DS 133-125-20, 25-19, 19-25, 25-20
01 October 21:15Tweestroom DS 3 - Touché DS 23-125-19, 25-18, 24-26, 25-19
01 October 21:15Tweestroom DS 1 - Heyendaal DS 50-423-25, 12-25, 23-25, 16-25